Oferujemy pomoc w pozbyciu się długów poprzez procedurę upadłości konsumenckiej transgranicznej. Jest to najskuteczniejsza metoda w walce z długami. Chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezzwłocznie.

J&R Partners – Nasza specjalizacja:

  • Przeprowadzamy upadłości konsumenckie transgraniczne. Wielu Polaków wyjechało z kraju, „uciekając” przed zadłużeniem pozostawionym w Polsce. Nie są świadomi faktu, że żyjąc i pracując w Wielkiej Brytanii mogą ogłosić bankructwo a jego skutki będą obowiązywać w Polsce. Reguluje to Rozporządzenie Rady Unii Europejskiej nr 1346/2000.
  • Udzielamy kompleksowej pomocy w ustanowieniu Centrum Interesów Życiowych w Anglii i Walii. Obejmuje ona uzyskanie numeru ubezpieczenia społecznego (NIN), otwarcie konta bankowego w brytyjskim banku, otwarcie działalności gospodarczej w UK. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności przygotowujemy wniosek o upadłość, towarzyszymy naszym klientom w brytyjskim sądzie oraz na wywiadzie z brytyjskim syndykiem. Po uzyskaniu wyroku o upadłości (Bankruptcy Order) udzielamy pomocy prawnej przez cały okres restrykcji (z reguły 1 rok) aż do zakończenia postępowania upadłościowego.
  • Ceny naszych usług są konkurencyjne. Co najmniej raz w tygodniu przeprowadzamy badanie rynku tego typu usług i staramy się, żeby ceny naszych usług były najniższe.
  • Nie obciążamy naszych klientów żadnymi ukrytymi kosztami. Każdy z góry wie, ile płaci za usługę i może być pewien, że nie zażądamy od niego żadnych dodatkowych płatności.
  • Przeszliśmy odpowiednie szkolenia i opieramy się wyłącznie na obowiązujących w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisach.

 

Kontakt:

tel.  61 625 50 32

email: kancelaria@upadlosc.info